Wesela

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Jeżeli planują Państwo zorganizowanie przyjęcia weselnego możemy zaoferować jedną z naszych sal restauracyjnych o metrażu studwudziestu metrów kwadratowych, mieszczącą do pięćdziesięciu osób.

Sala znajduje się na parterze obiektu, wejście od strony ulicy Kaliskiej.
Pomieszczenia utrzymane są w nowoczesnym stylu posiadają: klimatyzację, stylowy barek i bezpośrednie wyjście na ogródek oraz parking restauracji.

Wystrój sali

Wystrojem sali, dekoracją i oprawą weselną zajmujemy się osobiście przy współpracy z kwiaciarnią "EWA" mieszczącą się w Raszkowie.
Mamy dla naszych klientów kilka propozycji kolorystycznych, do których mogą się Państwo ustosunkować i wybrać najbardziej odpowiadającą Wam tonację barw, podkreślającą elegancję Waszego przyjęcia weselnego.

Menu

Mamy do zaoferowania bogate menu, które udoskonalane jest z każdym sezonem, z myślą o Państwa gustach i przyzwyczajeniach.
Posiadamy w naszej ofercie kulinarne niespodzianki, którymi możemy Państwa zaskoczyć zarówno wizualnie, jak i smakowo.
Jadłospis i ceny (które kształtują się od 99 złotych )ustalamy z naszymi klientami osobiście, by móc szczegółowo przedstawić naszą ofertę cenową i konsumencką.

Dziękujemy za zapoznanie się z naszymi propozycjami i zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu osobiście oraz degustację staropolskiej kuchni.
Czeka tutaj na Państwa fachowe doradztwo, miła obsługa i niezapomniana atmosfera sprzyjająca wspaniałej zabawie.