Wesela

Witamy serdecznie państwa na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Jeżeli planują państwo zorganizowanie przyjęcia weselnego, możemy zaoferować państwu jedną z naszych sal restauracyjnych o metrażu dwustuczterdziestu metrów kwadratowych, mieszczącą do stu osób (w połączeniu z kawiarnią do stutrzydziestu osób)

Sala znajduje się na pierwszym piętrze budynku "RASZKOWIANKI".Posiada bezpośrednie wyjście na ogródek i parking restauracji.Goszczący się na dużej sali mają do swojej dyspozycji mieszczącą się na tym samym poziomie kawiarnię, urządzoną w nowoczesnym stylu.
Posiada ona w swoim wyposażeniu, stylowy barek czterdziestodwu calowy monitor telewizyjny i stały system wentylacyjny.
Sala balowa jest urządzona w stylu harmonizującym z sąsiadującą kawiarnią.Posiada system wentylacyjny i klimatyzację.

Wystrój sali

Wystrojem sali, dekoracją i oprawą weselną zajmujemy się osobiście przy współpracy z kwiaciarnią"EWA"mieszczącą się w Raszkowie.
Mamy dla naszych klientów kilka propozycji kolorystycznych, do których mogą się państwo ustosunkować i wybrać najbardziej odpowiadającą Wam tonację barw, podkreślająca elegancję Waszego przyjęcia weselnego.

Menu

Mamy do zaoferowania bogate menu,które udoskonalane jest z każdym sezonem z myślą o państwa gustach i przyzwyczajeniach.
Posiadamy w naszej ofercie kulinarne niespodzianki,którymi możemy państwa zaskoczyć zarówno wizualnie jak i smakowo.
Jadłospis i ceny (które zaczynają się od dziewięćdziesięciudziewięciu złotych) ustalamy z naszymi klientami osobiście,by móc szczegółowo przedstawić naszą ofertę cenową i konsumencka.

Dziękujemy za zapoznanie się z naszymi propozycjami i zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu osobiście oraz degustację staropolskiej kuchni.
Czeka tutaj na państwa fachowe doradztwo,miła obsługa i niezapomniana atmosfera sprzyjająca wspaniałej zabawie państwa i państwa gości.